Pracovník(-ice) obchodně-servisního úseku

Datum nástupu: ihned
Plný úvazek
Vhodné pro absolventy

Popis pozice:

  • péče o stávající tuzemské a zahraniční zákazníky
  • korespondence spojená s vyřizováním zakázek
  • zadávání a sledování zakázek ve výrobním systému
  • technická a technologická specifikace zakázek a hledání vhodných řešení
  • logistika

Požadavky:

  • min SŠ vzdělání
  • znalost AJ slovem i písmem, případně NJ
  • komunikativnost, týmovost
  • praxe na podobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • odpovídající platové podmínky a benefity
  • zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost podílet se na řešení zákaznických projektů

Kontaktní osoba: Ing. Petr Sochor

Strukturované životopisy posílejte do 4.6.2021 na prace@ligum.cz

Plný úvazek
More

Operátor extruderu

Plný úvazek
Pro všechny
More

Brusič

Plný úvazek
Pro všechny
More